rodinný dom Čierna nad Tisou

Rodinný dom je skrytý pred očami všetkých a napriek tomu má krásny výhľad na okolitú mestskú štvrť. Zaujímavý je najmä jeho odvážnou lineárnou konštrukciou a priestrannou obývacou izbou. Celý spoločenský a rodinný život sa odohráva na prízemí, rodinné návštevy majú svoje izby na poschodí. Na poschodí sa nachádza aj terasa s krbom a ešte lepšou vyhliadkou.

Zobraziť projekt

rodinný dom Tureň

Dvojposchodový rodinný dom charakteristický miernym pootočením hlavnej hmoty domu od ulice. Na pomerne skromných 245m² je všetko, čo potrebuje aktívna mladá 4-členná rodina.

Zobraziť projekt

rodinný dom Senec

Tento dvojpodlažný rodinný dom je navrhnutý na rovinatom pozemku. Priestorové, technickí a technologické požiadavky boli značne vyskoké. V zásade je dom navrhnutý pre 4 člennú rodinnu s vyšším štandardom. Garáž pre dve autá, pred domom na pozeku majú možnosť odparkovať až 4 autá, dom je energeticky samostatný na niekoľko týždňov v závislosti od ročného obdobia.

Zobraziť projekt

rodinný dom Košice

Tento rodinný dom je určený pre štandardnú 4-člennú rodinnu s pracovnými aktivitami v dome, čomu je prispôsobená pracovňa so samostatným vstupom. Dom má výrazné grafické prvky vo fasáde, čím sa výrazne odlišuje od rodinných domov v blízkom aj ďalekom susedstve.

Zobraziť projekt