rezidencia Svidník

Tento dvojpodlažný rodinný dom sme navrhli do mierne svahovitého terénu s krásnym výhľadom. Celý dom je riešený bezbariérovo, priestranne a voľne budiaci za každých okolností pocit pokoja a domova. Napriek minimalistickým tvarom a prísnej architektonickej koncepcii sa v tomto dome vytvorila príjemná rodinná pohoda: priestranná obývacia izba prepojená s terasou a bazénom je v priamom kontakte s kuchynskou časťou a tá je zasa priamo prepojená s priľahlou terasou s krbom.

Zobraziť projekt

rezidencia Zvolen

Dvojpodlažný rodinný dom s najlepším výhľadom na mesto Zvolen. Veľkorysým dispozičným riešením uspokojí náročné potreby obyvateľov tejto rezidencie.

Zobraziť projekt

Residence Elamang

Táto viacobjektová bytová stavba sa skladá 3 objektov: bytový dom medzi dvoma jestvujúcimi bytovými domami, 2-poschodová nadstavba susedného bytového domu a nárožná stavba 6-poschodového bytového domu. Parkovanie je riešené podzemným parkovaním. V navrhovaných objektoch sú 2 , 3 a 4 izbové byty s balkónmi a výťahom. Stavba má niekoľko unikátnych architektonických prvkov a svojím architektonickým stvárnením bude neodmysliteľným unikátom mesta Prešov.

Zobraziť projekt

poľovnícky víkendový dom

Rodinný dom / vila aktívneho poľovníka sa nachádza na 15ha pozemku z kraja vlastného poľovníckeho revíru. Súčasťou vybavenia je aj miestnosť na uskladnenie a spracovanie mäsa, wellness miestnosť a v spodnej časti pozemku garáž pre poľnohospodársku techniku, vínnu pivnicu a priestory pre spracovanie hrozna a výrobu vína.

Zobraziť projekt