BEZPLATNÁ
KONZULTÁCIA

Študenti 2. stupňa VŠ: architekti, dizajnéri a stavbári a mladí absolventi tohto štúdia.

Čo by som potreboval vedieť a konzultovať pred 15 rokmi s architektom z praxe

  • ročníkové práce (ateliéry)
  • malé „fušky“, ale aj väčšie projekty, ktoré robíte za finančnú odmenu pre svojich zákazníkov alebo rodinu
  • ako má vyzerať projektová dokumentácia pre úrady
  • divné detaily, s ktorými si neviete poradiť,…
Vyplňte formulár a pokračujte podľa inštrukcií v e-maily.

Ing. arch. Peter Švorc
FA STU v Bratislave, 2008
autorizovaný architekt SKA, od 2011

viac o tvorbe nášho ateliéru nájdete na www.apsp.sk a viac o mne a ostatných mojich činnostiach na osobnej webke: www.apsp.sk/peter/ (Singapur, cestovanie, coworkingy, obklady a dlažby, networkingy, projekty, kniha…).

ÚVOD

V prvom ročníku na prvej nemenovanej prednáške nám bolo povedané, aby sme dávali pozor, 2x nám to nikto opakovať nebude a na prednáškach sa preberá „kostra problému“, zvyšok si musíme doštudovať sami ako chceme. Prednášajúci predsa nebude vychovávať svoju budúcu konkurenciu. Čakali sme všeličo, ale takú úprimnosť asi nie 🙂

Ja som sa rozhodol, že urobím pravý opak a pomôžem v rámci mojich obmedzených možností končiacim študentom našich technických univerzít a mladým absolventom (max 18 mesiacov po úspešnom ukončení štúdia). 

ČO SA DÁ KONZULTOVAŤ

  • školské práce – ateliérová tvorba
  • diplomové práce
  • projekty, zákazky, na ktorých pracujete
  • detaily
  • prúsery
  • iné

Všetko neinvazívnou formou, finálne rozhodnutie je na vás, mňa nikde neuvádzate, nespomínate. Prezentujem môj názor, skúsenosti a všetko povedané ostáva medzi nami.

POSTUP

Predmetom sú osobné konzultácie u nás v Bratislave alebo v Prešove. Pred konzultáciou mi pošlete podklady k naštudovaniu, aby sme počas stretnutia išli rovno k jadru problému. Dĺžka konzultácie je cca 45 minút. 

My Residence Showroom & Coworking Prešov
My Residence Showroom & Coworking Bratislava

My Residence Showroom & Coworking Prešov

My Residence Showroom & Coworking Bratislava

ODMENA a LIMITY

Mojou odmenou bude 5 hviezdičková referencia na googli v prípade spokojnosti. Ja toho času nemám nejak extra veľa, na konzultácie vyčlením pár hodín v týždni. Bookovanie termínu je pohodlné cez aplikáciu spojenú s mojim kalendárom. Technické podrobnosti a zhrnutie vám pošlem mailom. 

Referencie z mojich platených konzultácií

Family P.
Family P.@
Zobraziť viac
P. Švorca sme kontaktovali hlavne kvôli konzultácii už pripraveného projektu, s ktorým sme sa nevedeli ďalej pohnúť. Na online konzultáciu sa pripravil. Počas konzultácie sa dokázal prispôsobiť našim požiadavkám a pripomienkam. Ponúkol nám viacero funkčných možností riešenia nášho projektu. Veľmi pekne ďakujeme, a vrelo odporúčame.
David
David@
Zobraziť viac
Po konzultácii som ostal príjemne prekvapený. Pán architekt priniesol v celku iný pohľad na možnosti využitia pozemku a čo ma naozaj prekvapilo bolo to, ze sa pozrel na návrh riešení aj od iných projektantov ku ktorým tiež ponúkol zmeny a zlepšenia. Palec hore!
Matus C.
Matus C.@
Zobraziť viac
Dakujeme za profesionalny pristup a rady pri priprave projektu. Napady premietnute na papier, maju zmysel, kazdy krok detailne vysvetleny.
Marek R.
Marek R.@
Zobraziť viac
Konzultacia s p. Svorcom bola na velmi profesionalnej urovni. Bola to uvodna konzultacia, na ktorej sme ziskali cenne rady. Pan Architekt ma velmi prijemne jednanie a venoval nam viac casu ako sme mali dohodnute. Cakame na vystup z konzultacie a tesime sa na pripadnu dalsiu spolupracu.
Martin P.
Martin P.@
Zobraziť viac
Děkujeme za možnost konzultace. Pan architekt má profesionální přístup a ochotu vše do detailů vysvětlit. Ačkoliv jeho hlavní doménou jsou rozlehlé luxusní vily, dokázal nám pomoci s návrhem menšího domu. Moderní architektura, design, převislé konstrukce a praktická dispozice. Jeho práce vypadá super! Děkujeme a přeji mnoho stejně spokojených klientů!
Predošlé
Ďalšie

Prípadové štúdie

Návrat hore