KONZULTÁCIA
S ARCHITEKTOM

Plánujete stavať rodinný dom, či iný projekt? Príďte sa poradiť s architektom.

Konzultácia je ideálna pre pripravované novostavby rodinných domov. Spolu vypracujeme koncept projektu, prípadne získate iný nestranný pohľad na Váš existujúci návrh. Otestujete si náš systém práce a spôsob komunikácie.

Vyplňte formulár a pokračujte podľa inštrukcií v e-maily.

Referencie

Family P.
Family P.@
Zobraziť viac
P. Švorca sme kontaktovali hlavne kvôli konzultácii už pripraveného projektu, s ktorým sme sa nevedeli ďalej pohnúť. Na online konzultáciu sa pripravil. Počas konzultácie sa dokázal prispôsobiť našim požiadavkám a pripomienkam. Ponúkol nám viacero funkčných možností riešenia nášho projektu. Veľmi pekne ďakujeme, a vrelo odporúčame.
David
David@
Zobraziť viac
Po konzultácii som ostal príjemne prekvapený. Pán architekt priniesol v celku iný pohľad na možnosti využitia pozemku a čo ma naozaj prekvapilo bolo to, ze sa pozrel na návrh riešení aj od iných projektantov ku ktorým tiež ponúkol zmeny a zlepšenia. Palec hore!
Matus C.
Matus C.@
Zobraziť viac
Dakujeme za profesionalny pristup a rady pri priprave projektu. Napady premietnute na papier, maju zmysel, kazdy krok detailne vysvetleny.
Marek R.
Marek R.@
Zobraziť viac
Konzultacia s p. Svorcom bola na velmi profesionalnej urovni. Bola to uvodna konzultacia, na ktorej sme ziskali cenne rady. Pan Architekt ma velmi prijemne jednanie a venoval nam viac casu ako sme mali dohodnute. Cakame na vystup z konzultacie a tesime sa na pripadnu dalsiu spolupracu.
Martin P.
Martin P.@
Zobraziť viac
Děkujeme za možnost konzultace. Pan architekt má profesionální přístup a ochotu vše do detailů vysvětlit. Ačkoliv jeho hlavní doménou jsou rozlehlé luxusní vily, dokázal nám pomoci s návrhem menšího domu. Moderní architektura, design, převislé konstrukce a praktická dispozice. Jeho práce vypadá super! Děkujeme a přeji mnoho stejně spokojených klientů!
Predošlé
Ďalšie

Prípadové štúdie

Návrat hore