PROJEKT INTERIÉRU

AKO NADVIAZAŤ SPOLUPRÁCU?

1) V prvom kroku potrebujeme zistiť náročnosť projektu, teda interiéru. Predbežným kritériom je jeho veľkosť. Vo formulári nižšie označte akú veľkú výmeru máte záujem navrhovať. Predpokladaná cena sa Vám okamžite zobrazí na konci formulára, ak je pre Vás prijateľná, dopíšte Vaše kontakty a overte dostupnosť / kapacitu ateliéru.

2) Na základe Vášho dopytu / požiadavky na projekt vás budem kontaktovať zistím lokalitu stavby, detaily Vášho zadania a dohodneme si termíny obhliadky stavby alebo termín stretnutia, kde si naštudujeme dodané podklady pri interiéroch ešte nepostavených priestorov. Zároveň Vám pošlem návrh zmluvy o dielo, aby ste mali komplatný prehľad o celom priebehu a obsahu projektu. Čo všetko obsahuje projekt sa dočítate nižšie.

3) Prvú zálohovú platbu uhradíte až po tejto dohode. Projekt sa platí v 3 splátkach, prvá záloha pred pracovaním na architektonickej štúdii, druhá záloha po vypracovaní a odsuhlasení architektonickej štúdie a posledná splátka pri odovzdaní projektu.

Konzultácie, poradenstvo:

Projekt interiéru:

  •     3.330 €
Meno *:
E-mail *:
Telefón:
Ako ste sa o nás dozvedeli:

Políčka označené * sú povinné!

PROCES TVORBY NÁVRHU

1) Vstupné interview
Na začiatku potrebujeme zistiť Vaše požiadavky a potrebné údaje o budúcom projekte, ako sú pôdorysy, plocha, počet izieb, rozpočet, obľúbený štýl, farby, materiály,… Pokiaľ nemáte k dispozícii potrebné podklady, môžete využiť naše služby zamerania priestoru. My Vám zašleme cenový návrh za Váš budúci projekt. Po Vašom odsúhlasení nášho cenového návrhu a zaplatení zálohy začíname intenzívne pracovať na Vašom projekte.

2) Osobné stretnutie
Na osobnom stretnutí nám poviete Vaše konkrétne požiadavky týkajúce sa budúceho interiéru. Chceme hneď od začiatku definovať Vaše konkrétne potreby a názory, preto sme radi, keď nám poskytnete čo najviac informácií o Vašom životnom štýle, preferovaných materiáloch, farbách, atď. To môžeme docieliť i tak, že si so sebou prinesiete vybrané ukážky interiérov, nábytku, ktoré sa Vám páčia. Týmto získame dostatok informácií a pustíme sa do procesu tvorby interiérovej štúdie.

3) Prezentácia prvotného návrhu
Odprezentujeme Vám vypracovaný návrh interiéru, ktorý vzniká syntézou Vašich požiadaviek a názorov s našimi skúsenosťami, technickým, typologickým a dizajnovým pohľadom na projekt. Vy nám poviete Vaše pripomienky a úpravy. My to zapracujeme a opäť to s Vami konzultujeme.

4) Finálny návrh štúdie
Predložíme Vám finálny návrh interiéru (štúdie) reflektujúcej Vaše pripomienky. Po jej odsúhlasení začíname s tvorbou realizačného projektu.

Čo obsahuje interiérová štúdia?

– konzultácie – osobné, telefonické, skype-ové
– 3D vizualizácie – pohľady do interiéru zobrazujúce použité prvky, farby a celkové pôsobenie interiéru
– pôdorys riešených interiérov

Čo obsahuje realizačný projekt?

výkresová časť
– celkový pôdorys
– pôdorys pohláh
– pôdorys podhľadov a elektroinštalácií (zakótované svetelné vývody, vypínače, zásuvky)
– rezopohľady s farebnou a materiálovou špecifikáciou
– vodoinštalácie a kúrenie
– výkresy atypových prvkov interiéru: nábytku
– kladačské výkresy kúpeľní, kuchyne, obložených stien
– výkaz zariaďovacích prvkov, nábytku
– výber konkrétnych svietidiel
– výber konkrétnych vodovodných batérií, umývadiel,..
– príklad výkresovej časti: [interier-príklad – 10,5 MB]

konzultácie
– v kuchynskom štúdiu
– v kúpeľňovom štúdiu
– s dodávateľom atypového nábytku
– s dodávateľom krbu
– s dodávateľom zábradlia
– s ostatnými dodávateľmi

Zabezpečujeme taktiež servis z oblasti vyhotovenia projektových dokumentácií určených pre príslušné úrady (zdravotechnika, statika a pod.).

Je možné využiť i nadštandardné konzultačné hodiny (napr. pri spoločnom výbere obkladov v kúpeľňovom štúdiu, a pod.).