Dom na kľúč
Nadčasová architektúra
Stavebné povolenie & Realizácia stavby
Realizácia: Interiér & Exteriér
VIAC INFO

My Residence
Luxury Homes

Navrhujeme odvážne projekty luxusných rodinných domov a víl. Podľa náročnosti a lokality stavby vyberáme vhodné realizačné firmy, s ktorými dopracujeme naše predstavy do skutočnosti. Na detaily a celý priebeh realizácie dohliadame my ako Váš generálny dodávateľ.

Skúsenosti

Cesta od projektu k hotovej stavbe je dlhá a náročná. Najmä vtedy, ak plánujete postaviť svoj prvý alebo druhý dom.

Úspešná realizácia domu na kľúč od projektu po hotový interiér so záhradou zahŕňa stovky správnych rozhodnutí a úkonov, ktoré na seba nadväzujú. Riešime detaily, alternatívy a dodržiavame nastavený harmonogram s rozpočtom.  

Projekt & Stavebné povolenie

Nastavíme si limity a pustíme sa do práce na architektonickej štúdii, po jej odsúhlasení do všetkých stupňov projektu. Pred ukončením realizačného projektu máme odsúhlasený dizajn interiéru.

Projekty pred úradmi obhajujeme my. Súčasťou našich služieb je aj získanie stavebného povolenia.

Kvalitné stavebné materiály

Pracujeme len s tými najlepšími materiálmi. Vždy máme k dispozícii technickú podporu, vieme kde najvýhodnejšie nakúpiť a s kým spolupracovať.

Stavebná činnosť

My sme generálny dodávateľ stavby ako celku. Podľa charakteru stavby, lokality sa vyberáme vhodných partnerov ako naše subdodávky. 

Kontrola kvality

Zvolávame pracovné stretnutia počas projektovania aj počas realizácie stavby. Dodávame autorský dozor a kontrolujeme stavebný dozor. Vieme ako majú byť spracované detaily a dbáme o nekompromisné dodržanie všetkého, čo sme si naplánovali. 

Technológie

Poradíme vám s výberom kombinácií najvhodnejších technológií pre vašu stavbu. Pre jej inštaláciu vyberáme najlepšiu realizačnú firmu v okolí stavby. 

Interiér

Po vzájomnej spolupráci dokončíme projekt interiéru. Našim poslaním je dokončiť realizáciu interiéru tak, ako sme si to predom naplánovali pri interiérovom dizajne.

Exteriér & Záhrada

Bola by škoda nedokončiť to celé. Navrhneme a zrealizujeme osvetlenie stavby, oplotenia, záhrady, parkovacieho miesta či prístupových cestičiek. S lokálnymi záhradníkmi dokončíme záhradu s výsadbou, sochami a osvetlením.

Rozpočet a výkaz výmer

Po vypracovaní realizačného projektu dáme dopracovať výkaz výmer. Všetky ceny sú od začiatku transparentné, výkazom výmer zadefinujeme potrebné množstvá a čas potrebný na realizáciu stavby. 

Referencie

Pre úspešnú spoluprácu je veľmi dôležité, aby sme si rozumeli.  Naše služby sú určené tým, ktorí majú radi umenie, architetúru a prepracovaný technický dizajn.

Vila Prešov
Vila 617

Projekt Interiéru

Po vypracovaní projektu domu začíname pracovať na projekte interiéru. Výber materiálov, osvetlenia, nábytkov, podrobné výkresy všetkého, čo sa v projekte bude realizovať. 

Kde všade nás nájdete

Sme súčasťou našich coworkingových priestorov My Residence Showroom & Coworking. Úzko spolupracujeme s rôznymi stavebnými dodávateľmi, máme k dispozícii vzorky dlažieb, okenných profilov, fasád,…

Prešov
Bratislava
Singapur
Návrat hore