e-book ZADARMO:

7 NEBEZPEČNÝCH NÁSTRAH,
NA KTORÉ SI MUSÍTE DAŤ POZOR
PRED KÚPOU BYTU.

Sme svedkami ďalšieho realitného boomu, ceny nehnuteľnosti raketovo rastú, hypotéky sú stále výhodné a dostupné. Ako vysoko môžu ceny vystúpať?

Veľmi rád sa s vami podelím aj o tieto skúsenosti, ktoré denne zbieram ako architekt a staviteľ. 

POZOR NA CHYBNÉ
PÔDORYSNÉ RIEŠENIA

Denne sme sa stretávame s požiadavkami na konzultácie a prosbami o radu, AKO zachrániť byt, AKO vyriešiť nezmyselné priestory, väčšinou je už neskoro. Žiaľ sprostosti projektujú architekti a projektanti aj s bohatými skúsenosťami. 

Mám pre vás ideálny pôdorys, na ktorom vám ukážem, prečo je to najlepší koncept aký som doteraz videl.

KTO VÁM PORADÍ ?

Možno sa nemáte s kým pred kúpou bytu poradiť. Všetci sú zaneprázdnení, nakoniec ani vy nemáte na nič čas. Poradí vám predávajúci realitný maklér dobre? Dobre pre koho? Ak má byt nedostatky, povie vám o nich aby vám nakoniec nepredal a nezarobil na vás? 

Ozaj a vyzná sa realiťák do technológií? Naštudujte si nejakú drobnú tému, v ktorej budete dobrý a otestujte si ho. Vie o čom hovoríte?

Riešením by mohlo byť zavolať si architekta, stavbára, projektanta. Niekoho, kto sa do veci vyzná. Pravdepodobne budete rekonštruovať starší byt alebo dokončovať novostavbu. Úprimne: Budú mať na vás čas? Je dobré si overiť info u viacerých zdrojov. Koniec koncov, koľko rokov budete splácať nehnuteľnosť?

 

Potrebujete pomôcť?

čo ak to BUDE zadarmo, rýchlo a efektívne od niekoho, kto má za sebou mnohoročné referencie?

Ako architekt sa pohybujem prevažne v meste Prešov, preto aj súbor mojích rád a postrehov bude odzrkadľovať našu lokalitu.

Potrebujete viac info?

Môžete si u mňa objednať osobnú alebo online konzultáciu za 250€/hod alebo si pozrite čo som pre vás pripravil úplne zadarmo.

Nenechajte sa dobehnúť kúpou starého bytu aj keď bol včera skolaudovaný !!!

Máte smart telefón, máte smart hodinky, máte smart auto. A čo byt / dom?

E-book ZADARMO
som rozdelil do 7 kapitol

Na 22 stranách sa veľmi rýchlo zorientujete v tejto zložitej téme, veľmi jednoduchou rečou, aby tomu porozumel každý. 

Dosť bolo otázok, poďte si pozrieť odpovede.

Verím, že sa po mojom bezplatnom príspevku sa budete vedieť lepšie rozhodnúť pri kúpe alebo predaji vášho bytu.Návrat hore