Ing. arch. Peter Švorc
osobný profil
architekt | developer | podnikateľ
cestovateľ | dobrodruh
viac info
architekt
osobný profil
architekt | developer | podnikateľ | cestovateľ | dobrodruh
viac info
Previous slide
Next slide

Ing. arch. Peter Švorc

Svet ťa nikdy nebude súdiť podľa toho, čím si sa mohol stať a čím si nikdy nebol, ale podľa toho, aký naozaj si.

Tomáš Baťa

Moje aktivity

Mám viacero aktivít. Keď začínam byť prepracovaný z navrhovania, oddýchnem si napríklad pri cestovaní. Všetky moje aktivity sa snažím využívať zmysluplne a všade hľadám príležitosti. Ak už na niečom pracujem, musí to fungovať. 

ARCHITEKT

Ako architekt sa s mojim malým skúseným tímom venujeme prevažne rezidenčným projektom. Vieme a sme pripravení naprojektovať všeličo, primárne nás ľudia vyhľadávajú v súvislosti s luxusnými vilami.

[ Architekt Peter Švorc & Partners ]

DEVELOPER

Malý developer luxusných nehnuteľností. Keďže máme množstvo skúseností s navrhovaním a výstavbou technicky náročných stavieb, vieme celý proces výstavby zabezpečiť aj sami. Prvé projekty sú už úspešne za nami a niečo máme rozpracované. 

[ MY RESIDENCE Luxury Homes ]

 

OBKLADY MR

Pre nás ako architektov je dôležité mať k dispozícii portfólio kvalitných materiálov (dlažieb). Časom sme vybudovali malý kachličkový boutique, v ktorom nájdete kvalitné talianske dlažby za výhodné ceny s výborným servisom architektov.

[ ObkladyMR ]

COWORKING

Už v roku 2018 sme otvorili špecializovaný coworking pre profesionálov zo sveta nehnuteľností: My Residence Showroom & Coworking. Okrem rozvíjania kontaktov a spestrenia pracovného života som znížil réžijné náklady našej firmy. Aktuálne sme v Bratislave, Prešove a Košiciach.

[ My Residence Showroom & Coworking ]

SINGAPUR

Každý rok cestujem do Singapuru a odtiaľ do ostatných krajín juhovýchodnej Ázie, kde nachádzam množstvo inšpirácií a trochu oddychu. Som ochotný podeliť sa o moje ázijské kontakty a skúsenosti. Sledujte moje aktivity, ak ohlásim podnikateľskú misiu do Singapuru, kontaktujte ma.

[ Navštívte Singapur ]

KNIHA

Moderný dom blízkej budúcnosti. O mojich aktivitách som napísal cca 400 stranovú knihu. Slovensko-anglická mutácia. Portfólio projektov, technológie, trendy, cestovanie,… Tejto knihe je venovaná samostatná web stránka so všetkými detailami: 

[ viac info ]

Sociálne siete

Moje pracovné a polopracovné aktivity sledujte aj na soc. sieťach, ideálne si nechajte posielať môj newsletter. Facebook je super v tom, že viem prezdieľať všetko. Od videa, cez obrázky a texty aj bez obrázkov. Na instagram sa dostanú prevažne fotky. Na týchto komunikačných kanáloch prezentujem a zdieľam to, čo sa nehodí na naše špecializované „facebooky“ a ani na žiadne iné.. Napríklad predaj nehnuteľností, rôzne školenia, cestovateľské zážitky a podobne.

Youtube

Na YT mám viacero zoznamov videí. Medzi najvyhľadávanejšie patrí zoznam s videoanimáciami našich návrhov luxusných víl, niektoré naše stavby majú tiež vlastné zoznamy, kde zaznamenávam ich postupné realizácie. Medzi videami nájdete aj cestovateľské videá a videá o obkladoch a dlažbách.

www.youtube.com/petersvorc

Facebook

Facebooková stránka mojej verejnej osoby. Väčšinou tu prezdieľam videá z YT a z aktuálnych mojich aktivít. Obrázky duplicitne zdieľam aj na Instagrame.

www.facebook.com/petersvorcarchitekt

Telegram

Netreba o tom veľa písať.

e-mail

E-mail považujem za najlepšiu formu komunikácie. Niečo zdieľam aj na blogoch našich firiem, ale uprednostňujem, ak viem, komu posielam informácie. Vyplnením tohto formulára sa prihlásite na odber mojich aktuálnych noviniek. 

Deň má 86 400 sekúnd.

 

Tomáš Baťa

Hospodárenie s časom

Pribúdajúce neplánované telefonáty ma vyrušovali pri tvorivej práci, počas ktorej potrebujem 3 až 5 hodín maximálneho sústredenia sa. Náhodné stretnutia a zakecanie sa na stretnutí vytvorili posuny v ďalších stretnutiach, meškania a kopec stresu. Aj tieto skutočnosti ma prinútili zodpovedne hospodáriť s časom. Využívam aplikáciu Calendly, pomocou ktorej si viem dohodnúť nerušený čas na telefonát či stretnutie bez toho, aby som bol vyrušený pri práci alebo v strese.  Tak veľa chuti a tak málo času. 

STRETNUTIE

Na dohadovanie osobných / virtuálnych stretnutí, telefonátov využívam aplikáciu Calendly.

Ak ste našim zákazníkom alebo obchodným partnerom alebo po našej komunikácii vyberte vhodnú dĺžku stretnutia, následne v okne Calendly termín a potom čas nášho stretnutia.

KONZULTÁCIE

Ak nie ste našim zákazníkom, ale chcete sa poradiť, využite formát konzultácie s architektom. Viac o konzultáciach.

15 min

dohodnime si krátke stretnutie alebo telefonát

30 min

dohodnime si krátke stretnutie alebo telefonát

45 min

dohodnime si krátke stretnutie alebo telefonát

Blog

V tomto blogu sa venujem témam z prostredia nášho ateliéru.
Články v súvislosti s Áziou nájdete v blogu na: https://navstivtesingapur.sk/blog/
Články v súvislosti s obkladmi a dlažbami nájdete v blogu: https://obkladymr.sk/blog/

konzultácie

Rodinný dom vs. Vila

RÔZNE OČAKÁVANIA Viete aký je rozdiel medzi vilou a rodinným domom? Je veľký luxusný rodinný dom vilou? Komplikovaná otázka, ktorá

Čítať viac »
kariéra

vízia nášho ateliéru

VÍZIA Mojou víziou je vytvoriť neodolateľné pracovné prostredie pre architekta, ktorý si vyberá tímový alebo individuálny spôsob práce. Užíva si

Čítať viac »
kariéra

Hľadá sa ARCHITEKT

Hľadáme mladého, talentovaného a ambiciozného architekta Ideálny kandidát: podnikavý a pracovitý človek, ktorý sa nebojí výziev a je ochotný tvrdo

Čítať viac »
konzultácie

Rekonštrukcia domu Solivar, Prešov

Problém: Upraviť pôdorys tak, aby vyhovoval novým majiteľom, rekonštrukcia. Typ konzultácie: Osobne v Prešove. Kto konzultoval: Mladý manželský pár. Youtube záznam: áno – [

Čítať viac »
konzultácie

Osadenie domu do svahu

Problém: Osadenie domu do svahovitého terénu. Typ konzultácie: Osobne v Prešove. Kto konzultoval: Mladý manželský pár. Youtube záznam: áno – [ video odkaz ] Spôsob

Čítať viac »
kariéra

Asistentka

Hľadáme asistentku, z ktorej raz niečo bude Asistentka je u nás veľmi dôležitá osoba, zabezpečuje plynulý chod nášho podnikania. Keďže

Čítať viac »
coworking

15 minút pre …

Všetky naše spoločné stretnutia v rámci coworkingu majú svoje typické znaky. Niekedy sa stretávame večer, inokedy ráno, niekedy sa silno

Čítať viac »
coworking

Coworing Definícia

Práca v coworkingu je životný a pracovný štýl. Je to kancelársky priestor, ktorý je zdieľaný s ďalšími samostatnými podnikateľmi, pracovníkmi.

Čítať viac »
Návrat hore