RODINNÉ DOMY – PROJEKT & REALIZÁCIA

ucelený koncept (ONE STOP BUSINESS) poskytovania komplexných služieb v oblasti luxusného bývania. Od architektonického návrhu dizajnovo náročnej rodinnej rezidencie až po jej realizáciu. Končíme zariadeným interiérom a exteriérom. Pracujeme len s tými najlepšími. Kvalita je vždy na prvom mieste. Stavbu majú pod kontrolou skúsení architekti.

  • projekt stavby vo všetkých stupňoch
  • projekt interiéru
  • projekt exteriéru – záhrada a spevnené plochy
  • realizácia od A – Z na kľúč

PROJEKTY RODINNÝCH DOMOV

Spolu s Vami pripravíme pre Vás individuálny projekt Vášho domova. Overte si finančnú a časovú náročnosť našich služieb, radi pomôžeme, ak je to v našich silách.

PROJEKTY INTERIÉROV

Spolu s Vami pripravíme pre Vás individuálny projekt interiéru. Overte si finančnú a časovú náročnosť našich služieb, radi pomôžeme, ak je to v našich silách.

autobusová a železničná stanica, obchodné a administratívne priestory, hotel a spa

PROJEKTY BYTOVÝCH DOMOV, HOTELOV, ADMINISTRATÍVNYCH BUDOV,…

Venujeme sa rezidenčným projektom (bytové domy, hotely), administratívnym a retailovým projektom, priemyselným stavbám. Máme radi výzvy, oslovte nás s ľubovoľným architektonickým zadaním.

CELOK JE VIAC AKO SÚČET JEHO ČASTÍ

vyhľadávam šikovných ľudí, ktorí majú podobné myšlienky a ciele. Spolu dokážeme urobiť oveľa viac, ako každý zvlášť. Tvoríme tím, ktorý je vždy pripravený pracovať na vašich projekoch. Tento ateliér je o ľuďoch, ktorí s ním spolupracujú. Či na strane architektov alebo na strane klientov, poslanie máme rovnaké: robiť svet krajším.

VIDEOPREZENTÁCIA